हेटौंडामा जोयारुम र फुजिता ब्राण्डका उत्पादन सार्वजनिक

हेटौंडा खबर
१३ श्रावण २०७९, शुक्रबार १९:३५

हेटौंडामा चाइनिज ब्राण्ड मेगाटेकको जोयारुम र फुजिता ब्राण्डका उत्पादनहरु लन्च गरिएको छ ।

शुक्रबार एक कार्यक्रमका विच उत्पादनहरु सार्वजनिक गर्दै मोवाइल एसोसेरिज तथा घरायसी इलेक्ट्रोनिक्स सामानहरु बारे जानकारी दिइएको थियो । सस्तो भरपर्दो र किफायती रहेको जोयारुम, फुजिता,बोया,मास्के लगायतका सामान अब हेटौंडा बजारमै उपलब्ध हुने हेटौंडाको आधिकारिक विक्रेता आई स्टोर्सका संचालक छतेन्द्र आचार्यले बताए ।

यस ब्राण्डका आइफोन मोवाइलका एसोसेरिजहरु  र घरायसी प्रयोजनमा प्रयोग हुने आइरन, स्टेन्ड फ्यान, मिक्चर, रोटी मेकर लगायतका सामाग्रीहरु अब हेटौंडामा उपलब्ध हुनेछ । कम्पनीका निर्देशक शैलेस लोहनीले जोयरुमका एयर फोन, पावर बैंक, आइफोनका कभर, डाटा केबल, स्मार्ट घडी, ब्लुटुथ स्पिकर, माइक, माइक्रोफोन, भ्लगिङ माइक लगायत विभिन्न एसोसेरिजहरु ६ महिना वारेन्टीका साथ पाइने बताए ।

नयाँ उत्पादनमार्फत प्रतिस्पर्धात्मक वातावरण सिर्जना गर्न र बजारको मागलाई सम्बोधन गर्न आज लन्च गरिएका ब्राण्डले मद्दत गर्ने कम्पनीले जनाएको छ । जोयारुम,फुजिता, बोयालगायत ब्रान्डले नेपाली इलेक्ट्रोनिक्स क्षेत्रको विकासमा सहयोग पुग्ने विश्वास लिएको कम्पनीले जनाएको छ ।

कार्यक्रममा मोवाइल एशोसिएसन अफ नेपाल मकवानपुरका अध्यक्ष दिनेश लामा, बाराका अध्यक्ष मोहन क्षत्री लगायत हेटौंडाका मोवाईल व्यवसायीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।